TECHNIK KVALITY DVOJKOLÍ

Jsme významnou, dynamicky se rozvíjející opravnou železničních nákladních vozů se sídlem v Děčíně. Své služby ve špičkové kvalitě poskytujeme zákazníkům z celé Evropy. Zaměstnáváme více než 300 zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí s opravami všech typů železničních nákladních vozů, každoročně investujeme do nákupu a modernizace technického vybavení.

V současné době hledáme kandidáty na post technik kvality dvojkolí.

Náplň práce:

  • dozorová činnost v průběhu opravy žkv, komunikace se zaměstnanci podílejícími se na opravě v rámci celé společnosti
  • potvrzení/schválení odpracovaných hodin výrobními dělníky ve spolupráci s výrobním mistrem
  • vstupní kontrola dílů železničních kolejových vozidel (žkv)
  • práce s měřicími přístroji (ruční, elektronické, digitální)

Požadujeme:

  • vzdělání – středoškolské, technického směru výhodou
  • zkušenost s výkonem činnosti kontrolora či znalost problematiky oprav, kontroly či přejímky žkv, praxe na pozici přejímač, kontrolor, vedoucí směny při opravách žkv apod. výhodou
  • vhodného uchazeče jsme však schopni zaučit i bez předchozích zkušeností v oboru
  • uživatelskou znalost MS Office (WORD, EXCEL)
  • spolehlivost, zodpovědnost, přesnost
  • práce i ve směnném provozu

Nabízíme:

  • práci ve stabilním prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • systém cafeterie
  • firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • možnost osobního růstu

Termín nástupu:

  • ihned nebo dohodou

Mzdové podmínky:

  • Odměňování dle dohody

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na  e-mail: j.docekalova@ryko.cz

Firma: RYKO a. s.

Kontakt: Bc. Jana Dočekalová

Telefon: 412 506 131
731 404 063

Místo práce: Děčín VI

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé